Hakkımızda2019-04-04T15:58:05+00:00

HAKKIMIZDA

MURAT VİNÇ firmamız Süleyman SAĞLAM‘ın 45 yılı aşkın ustalık tecrübesi ve birikimiyle 1989 yılında kurulan, Trabzon’un önde gelen vinç firmaları arasında yerini almaktadır.Müşteri ihtiyaçlarına bütünüyle cevap verebilmek için tecrübeli iş gücü ve teknolojiyi yakından takip etmekteyiz.

Karadeniz Bölgesinde Kule Vinç , Mobil Vinç, Hi-Up Vinç, Sepetli Platform, Makaslı Platform, Eklemli Platform, Forklift ve Konteyner Ürünlerinin Kiralama Hizmetini Sunan Bir şirkettir.

24 saat telefonlarınıza cevap vereceğimiz,teknolojiye ve yeniliğe her zaman açık mantalitesi ile trabzonda öncü olmak için Allah’ın izniyle çalışacağız.

Hızlı Cözümler 92
Müşteri Memnuniyeti 95
İş Bitirme 97
Kalite Yönetimi 93
Deneyimli kadromuz,pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlerin taleplerinize uygun, zamanında,güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.
Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimiz İle kaliteli ve yaşama değer katan ürünler sunmak müşteri ve tedarikçilerimize değer katmak,ögrenen organizasyon kültürünün rekabet etkili güç olacağının bilinciyle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.